KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13374712
nr 1337 4712
Leif Wideryd
(1945-2011), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1977. Motivet: 29x39cm
Leif Wideryd, svensk bildkonstnär född 1945, död 2011.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:16:40
13/7 19:47:06